Wprowadź wyszukiwane hasło

ademm Fabric Soft Wash 250 ml, PL/HU

obj.č: 34900005
Fabric Uni Wash 1000 ml, CZ/SK/HU/PL
Sugerowana cena 37zł

Balsam do prania wszystkich tkanin wypełnionych materiałami naturalnymi (np. Piórami) lub odzieżą wykonaną z materiałów naturalnych (np. Wełna, jedwab, kaszmir).

• Wydajne i higieniczne pranie w 30 ° C

• Zapewnia najlepszy wynik dla kurtek puchowych, śpiworów, poduszek i wszystkich naturalnych tkanin

• Wydajność wolumetryczna dla lepszej izolacji

• Nadaje się do stosowania w pralce lub praniu ręcznym

Sposób użycia:

Napełnij pralkę tylko do połowy, dozuj odmierzoną ilość prania naturalnego, w którym zwykle wkładasz detergent, wybierz program i temperaturę zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji odzieży. Nie używaj płynu do płukania tkanin. Zdjęcia zalecanego dawkowania dotyczą zarówno prania ręcznego, jak i pralki.Jeśli materiał jest w stanie wytrzymać suszarkę, zaleca się ponowne przywrócenie pierwotnej objętości.

WAŻNA INFORMACJA!

Pamiętaj, że można go stosować jednocześnie z impregnacją IMPREGNATION WASH firmy ADEMM.

Krótko mówiąc, jedną z największych zalet ADEMM jest to, że czyszczenie i impregnacja mogą być wykonywane w jednym i tym samym cyklu prania.

Dozuj FABRIC SOFT WASH do dozownika detergentu, IMPREGNATION WASH do komory na płyn do zmiękczania tkanin, oszczędzając w ten sposób obsługę, energię i znacznie ułatwiając impregnację odzieży funkcjonalnej, aby działała tak, jak powinna przez cały sezon. Pranie w IMPREGNATION WASH trwa do 5 prań w FABRIC SOFT WASH.

FABRIC SOFT WASH ma zdolność przywracania właściwości funkcjonalnych materiałów pranych w konwencjonalnym detergencie. Po prostu umyj w nim 3 razy.

zamówienie numer
34900005
Doporučená velikost
XS S M L XL
Tento produkt není momentálně možné testovat.