Wprowadź wyszukiwane hasło

ademm Fabric Uni Wash 1000 ml, CZ/SK/PL/HU

obj.č: 34900003
Fabric Uni Wash 250 ml, PL/HU Fabric Soft Wash 250 ml, PL/HU
Sugerowana cena 79zł

ADEMM FABRIC UNI WASH to detergent do prania wszystkich funkcjonalnych tkanin i membran:

• Utrzymuje materiał, aby mógł wchłonąć impregnację, dzięki czemu pozostaje w 100% wodoodporny, wiatroodporny i oddychający.

• Wydajne i higieniczne pranie w 30 ° C

• Nadaje się do stosowania w pralce lub praniu ręcznym

• Zaprojektowany do optymalnego prania Softshell, Gore-Tex®, Dryfit®, Sympatex®, CoolMax®, Thinsulate, Dermizax i innych tkanin mieszanych.

Podstawa do czyszczenia i pielęgnacji, zapewniająca higieniczne pranie, która jest przeznaczona do wszystkich funkcjonalnych ubrań. Utrzymuje oddychalność i wodoodporność. Nie zawiera wybielaczy, barwników ani innych dodatków. Delikatne czyszczenie, maksymalna oddychalność i higieniczne pranie osiąga się w temperaturze zaledwie 30 ° C.

Sposób użycia:

Dodaj odmierzoną ilość FABRIC UNI WASH, do którego zwykle dodajesz detergent, wybierz program i temperaturę, zgodnie z instrukcją na opakowaniu butelki. Zdjęcia zalecanego dawkowania dotyczą zarówno mycia rąk, jak i pralki. Nie używaj płynu do płukania tkanin! Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji, które pojawiają się na odzieży.

WAŻNA INFORMACJA:

Pamiętaj, że można go stosować jednocześnie z impregnacją IMPREGNATION WASH firmy ADEMM.

Krótko mówiąc, jedną z największych zalet ADEMM jest to, że czyszczenie i impregnacja mogą być wykonywane w jednym i tym samym cyklu prania.

Dozuj FABRIC UNI WASH do dozownika detergentu, IMPREGNATION WASH do komory na płyn do zmiękczania tkanin, oszczędzając w ten sposób obsługę, energię i znacznie ułatwiając impregnację odzieży funkcjonalnej, aby działała tak, jak powinna przez cały sezon. Pranie w IMPREGNATION WASH trwa do 5 prań w FABRIC UNI WASH.

FABRIC UNI WASH ma zdolność przywracania właściwości funkcjonalnych materiałów pranych w konwencjonalnym detergencie. Po prostu umyj w nim 3 razy.

zamówienie numer
34900003
Doporučená velikost
XS S M L XL
Tento produkt není momentálně možné testovat.